Poštovani roditelji/skrbnici

Pozivamo Vas na roditeljski sastanak vezan uz početak nove pedagoške godine 2021./2022., koji će se za jaslične skupine JEŽINCI I GIRICE održati u utorak, 31. 8.2021. u 17.00 sati u prostorijama DV „Morska vila“ Nin. Za vrtićke skupine sastanak će se održati  prema rasporedu: ZVJEZDICE- četvrtak, 2. 9.2021. u 16.30; LOSTURICE- ponedjeljak, 6. 9.2021. u 16.30; KAIĆI- ponedjeljak, 6. 9.2021. u 16.50 sati.

Roditelji/skrbnici polaznika vrtića prethodno će biti obaviješteni od strane odgajateljica o početku i dnevnom redu sastanka koji će se održati u skupinama u kojima su djeca upisana.

Roditelji/skrbnici polaznika vrtića dužni su, a prema uputama epidemiološke službe, sastanku prisustvovati sa maskama na licu, a prethodno moraju dezinficirati ruke, izmjeriti temperaturu tijela na ulazu te upisati svoj dolazak.

Predviđeno vrijeme održavanja sastanka je ne duže od 15 do 20 minuta.

Popis djece po skupinama u kojoj borave djeca javit će matični odgajatelji putem viber/whatsapp grupa te će biti dostupan na oglasnoj ploči vrtića.

Molimo da se ne zadržavate po hodniku i dvorani vrtića u grupama te da poštujete sve navedene epidemiološke upute koje se nalaze na ulazu vrtića