Poštovani roditelji,

u razdoblju od 3. do 21. svibnja 2021. godine DV "Morska vila" provodit će upis u novu pedagošku 2021./2022. godinu. Prijava za upis može se preuzeti na web stranici ili na ulazu u Vrtić, a popunjene prijave zajedno sa svom obveznom dokumetacijom šalju se na e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., poštom na adresu Ulica dr. Franje Tuđmana 5, 23232 Nin ili predaju na ulazu u Vrtić.

Sve o upisima, prednostima pri upisu i potrebnoj dokumentaciji možete pročitati u OGLASU za upis djece u DV "Morska vila" Nin.

Prijava za upis djeteta u DV "Morska vila" (redovni program s integriranim programom predškole)

Prijava za upis djeteta u Program predškole (kraći program predškole za djecu koja nisu uključena u redovan vrtićki program)