Poštovani roditelji,

prema naputku Zavoda za javno zdravstvo, ponovo Vas molimo da se pridržavate ovih uputa:

U vrtić ne smije ući nitko tko ima najmanje jedan simptom infekcije dišnog sustava (povišenu tjelesnu temperaturu, kašalj, grlobolju, curenje iz nosa, kratki dah). Ovo se odnosi na osoblje vrtića, djecu i osobe koje ih dovode i odvode iz vrtića.

Nakon preboljenja svake bolesti dijete se može vratiti u vrtić ISKLJUČIVO uz predočenje liječničke potvrde.

U slučaju da će dijete biti odsutno (putovanje, boravak u kući u vrijeme praznika ili bilo koji drugi razlog, osim bolesti) obavezno o tome obavijestite odgajatelja. Svaki izostanak djeteta više od dva dana koji nije najavljen odgajatelju tretiramo kao bolest i dužni ste donijeti liječničku potvrdu. Bez liječničke potvrde nećemo moći primiti dijete u skupinu.

Zahvaljujemo na razumijevanju!