1Krajem studenoga obilježili smo jesensku svečanost. Svaka skupina je imala predstavu za roditelje. Djeca su roditeljima predstavila svoj rad tijekom protekla 3 mjeseca. Tete su objedinile sve pjesmice, brojalice i igrokaz u malu svečanost kako bi razveselila roditelje i učinile djecu ponosnom.
Na glavama su nosili „jesenske krune“ koje su prethodni izradili od kolaža, suhog lišća i žireva. Pjevali su pjesme s pokretom Jabučicu crvenu, Medo Brundo, Veliki bratec Ivo, Jabuka, kruška, šljiva, Muhara i igrokaz Tri jabuke, brojalice Pala kiša na travicu, Boc-boc iglicama, Berem, berem grožđe, te recitacija Jesen i Medveđa uspavanka.
Na kraju ih je posjetila teta Jesenka, obučena u šareno lišće, s jesenskim šeširom i košarom punom jesenskih plodova. Teta Jesenka je djeci ispričala priču o svom putovanju te su se na kraju priredbe svi skupa fotografirali što su roditelji popratili pljeskom.

Galeriju fotografija možete pogledati OVDJE.