Poštovani roditelji,

DV "Morska vila" Nin započine s uobičajenim radom u novoj pedagoškoj 2020./2021. godini u utorak, 1. 9.2020.

Radno vrijeme Vrtića je od 6:30 do 16:30 sati.

U vrtić mogu krenuti sva upisana djeca, no s obzirom na trenutačnu epidemiološku situaciju i Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19, roditelji djecu dovode do ulaza u vrtić gdje će ih preuzeti djelatnik vrtića. 

Roditelji novoupisane djece i djece koja prelaze iz jasličnih skupina u vrtićke, biti će obaviješteni telefonskim putem od strane matičnih odgajatelja o načinu i vremenu prilagodbe odnosno adaptacije, s obzirom je boravak roditelja u vrtiću moguć iznimno u slučajevima prilagodbe, i to 15 minuta. Roditelji su obavezni za vrijeme boravka u vrtiću nositi masku. 

Djeca ne moraju nositi maske!

Zahvaljujemo na razumijevanju!