maskarevir64

I ove su godine djeca iz DV "Morska vila" Nin i PO "Poljica Brig", zajedno s djecom iz 20-tak dječjih vrtića s područja cijele Zadarske županije, sudjelovala na Virskom karnevaliću. S obzirom da se u mlađoj mješovitoj skupini trenutno provodi projekt "Svemir", a u starijoj mješovitoj skupini projekt "Ninska sol" , djeca su se prigodno maskirala u sunčev sustav i cvijet soli, dok su se djeca iz PO "Poljica brig" maskirala u more. Nakon što su predstavili svoje maske i prošetali u povorci, mališani su se okrijepili uz krafne, sendviče i sokove, te zabavljali uz Mineu i rasplesane animatorice.

Zahvaljujemo roditeljima koji su se odazvali na radionicu izrade kostima, općini Vir te dječjem vrtiću "Smješko" Vir na pozivu za sudjelovanje!

Kako je protekla zabava možete pogledati OVDJE