Upravno vijeće Dječjeg vrtića "Morska vila" Nin objavljuje

OGLAS ZA UPIS DJECE U DJEČJI VRTIĆ “MORSKA VILA” NIN ZA PEDAGOŠKU 2018./2019. GODINU

Poštovani roditelji, obavještavamo vas da će se upisi djece u Dječji vrtić „Morska vila“ Nin za pedagošku godinu 2018./2019. provesti u razdoblju od 7. svibnja do 25. svibnja 2018. godine. Zahtjevi se podnose u prostorijama Dječjeg vrtića „Morska vila“ Nin, Obala kralja Petra Krešimira IV br. 2, radnim danom od 8 do 13 sati.

Roditelji čija su djeca već upisana u vrtić, obavezni su ispuniti Zahtjev za nastavak pohađanja Dječjeg vrtića "Morska vila" Nin za pedagošku godinu 2018./2019. (bez dodatne dokumentacije). Zahtjev za nastavak pohađanja

U Dječji vrtić “Morska vila” Nin upisuju se djeca od navršene 3 godine do polaska u osnovnu školu.

POTREBNA DOKUMENTACIJA:
1. popunjen i potpisan (od strane roditelja) Zahtjev za upis
2. popunjen i potpisan Protokol za intervju
2. preslik izvatka iz matične knjige rođenih ili rodnog lista
3. presliku uvjerenja (MUP-a) o prebivalištu djeteta, ne starijeg od 6 mjeseci,
4. preslike osobnih iskaznica oba roditelja/samohranog roditelja,ili uvjerenja o prebivalištu (ne starijeg od 6 mjeseci)
5. potvrde o zaposlenju oba roditelja/samohranog roditelja,
6. liječničko uvjerenje
7. potvrdu nadležne ustanove za dijete s teškoćama u razvoju,
8. preslike ostalih dokumenata kojima se dokazuje neka od prednosti pri upisu.

Zahtjevi i sve potrebne informacije mogu se dobiti:
-u prostorijama Dječjeg vrtića „Morska vila“ Nin, Obala kralja Petra Krešimira IV br. 2, Nin
-na telefon 023/264 196
-web stranici Vrtića (www.vrtic-morska-vila.hr)
Rezultati prijava upisa djece u dječji vrtić objaviti će se na oglasnoj ploči i web stranici dječjeg vrtića.
Podnositelj zahtjeva nezadovoljan rezultatima upisa može podnijeti žalbu Upravnom vijeću u roku od 15 dana od dana oglašavanja rezultata upisa.
 Uzajamne obveze korisnika i davatelja usluge regulirane su Ugovorom o ostvarivanju programa predškolskog odgoja i obrazovanja.

U Ninu, 25. travnja 2018.