U srijedu, 27. 9.2017. održan je roditeljski sastanak. Sastanku je prisustvovalo 27 roditelja. Ukratko smo predstavili program rada u novoj pedagoškoj godini te viziju rada Vrtića. I ove godine nastavljamo raditi razvojne mape pa molimo roditelje novoupisane djece da nam donesu registrator, prozirne košuljice i papir u boji (roditelji djece koja nastavljaju pohađati vrtić samo košuljice i papire u boji). Također, potrebno je doniieti 20 kuna za razvitak fotografija, te 20 kuna za osiguranje djece u slučaju ozlijeda.

Naši predškolci će i ove godine u sklopu pripreme za školu, uz različite sklopove aktivnosti i projekte raditi radne listiće te stoga molimo roditelje predškolaca 50 kuna za radne listiće.

MLAĐA SKUPINA:

razvitak fotografija- 20 kuna